southwest

  • Madison Mikalauski

    soccer team at Lincoln-Way West

    • WINNER | 198 Votes
  • Harmony Moran

    water polo team at Lincoln-Way West

    • Vote >
  • Cameron Gavin

    basketball team at Lincoln-Way West

    • Vote >
  • Stephanie Stec

    basketball team at Lincoln-Way North

    • Vote >
  • Jay Bumstead

    basketball team at Lincoln-Way West

    • Vote >
  • Dwayne Lewis

    basketball team at Tinley Park

    • Vote >
  • Aidan Farley

    swim team at Carl Sandburg

    • Vote >
  • Bianca Galassini

    soccer team at Lincoln-Way North

    • Vote >
  • Casey Crusius

    soccer team at Tinley Park

    • Vote >
  • Jess Merino

    basketball team at Carl Sandburg

    • Vote >
  • Rory Gallagher

    basketball team at Carl Sandburg

    • Vote >
  • Gavin Lovesky

    baseball team at Lockport Township

    • Vote >
  • Jack Huizinga

    volleyball team at Lincoln-Way East

    • Vote >
  • Jake McLaughlin

    baseball team at Lincoln-Way North

    • Vote >
  • Alanna Lalich

    soccer team at Andrew

    • Vote >
  • Connor Ceglarz

    baseball team at Tinley Park

    • Vote >
  • Alex Serrano

    water polo team at Carl Sandburg

    • Vote >
  • Lili Newtoff

    badminton team at Lincoln-Way Central

    • Vote >
  • Jamie Hansen

    soccer team at Lockport Township

    • Vote >
  • Paige Reiter

    bowling team at Lockport Township

    • Vote >
  • Casey Schlusemann

    basketball team at Lockport Township

    • Vote >
  • Gabe Harris

    basketball team at Lincoln-Way North

    • Vote >
  • Emily Tunney

    badminton team at Carl Sandburg

    • Vote >
  • John Meyer Jr.

    track team at Lockport Township

    • Vote >

Past Winners

  • 04/2016
    Madison Mikalauski
    Lincoln-Way West
  • 03/2016
    Bryce Wyma
    Lincoln-Way North
  • 02/2016
    Carolyn Waleski
    Lincoln-Way North
  • 01/2016
    Emily Schrader
    Carl Sandburg
  • 12/2015
    Jake Arthur
    Lincoln-Way North
  • 11/2015
    Tommy Calderaro
    Lockport Township
  • 10/2015
    Serene Jones
    Lockport Township
  • 09/2015
    Carissa Bonfiglio
    Lockport Township
  • 08/2015
    Lindsey Paulsen
    Lincoln-Way East
  • 07/2015
    Anthony Colangelo
    Lincoln-Way East
  • 06/2015
    T.J. Vorva
    Carl Sandburg
  • 05/2015
    Carly Marchal
    Lincoln-Way North
  • 04/2015
    Eric Simkowski
    Carl Sandburg
  • 03/2015
    Micah Schnyders
    Southwest Chicago Christian School
  • 02/2015
    Kayla Horlacher
    Lincoln-Way North
  • 01/2015
    Valen Manns
    Lincoln-Way North
  • 12/2014
    Clare Lawlor
    Carl Sandburg
  • 11/2014
    Erin Dilger
    Lincoln-Way North
  • 10/2014
    Jaylin Branch
    Lincoln-Way North
  • 09/2014
    Bianca Galassini
    Lincoln-Way North
  • 08/2014
    Kyle Ostrowski
    Lincoln-Way North
  • 07/2014
    Bethany Dombkowski
    Lincoln-Way North
  • 06/2014
    Danielle Thieman
    Lincoln-Way North
  • 05/2014
    Hannah Theilmann
    Andrew
  • 04/2014
    Kenny Christensen
    Lincoln-Way North
  • 03/2014
    Victoria Stavropoulos
    Sandburg